Правовий Захист

Адвокат у кримінальних, господарських, підприємницьких, корпоративних та міжнародних справах. Представництво інтересів в суді, прокуратурі, поліції, податковій та митниці. Позовні заяви, заяви, заперечення, скарги, клопотання. Психолог.

Послуги Адвоката

Кримінальні, господарські, міжнародні справи

Пропонуємо реальні сценарії правових рішень щодо кримінальних, господарських, підприємницьких, корпоративних та міжнародних справ у третейських судах, місцевих судах, апеляційних судах, Апеляційному суді України, Касаційному суді України, вищих спеціалізованих судах, Верховному Суді України.

Позовні заяви, заяви, заперечення, скарги

Підготуємо позовні заяви про визнання, позовні заяви про присудження, заяви, заперечення, адміністративні скарги, скарги до органів прокуратури, апеляційні скарги, касаційні скарги, наглядові скарги, арбітражні скарги, конституційні скарги, скарги до Європейського суду з прав людини.

Міністерства, державні та національні служби

Представимо інтереси в Міністерстві внутрішніх справ України (МВС), Державній казначейській службі України (Казначейство), Державній міграційній службі України (ДМС), Державній митній службі України (Держмитслужба), Державній податковій службі України (ДПС), Державній фіскальній службі України (ДФС) , адміністрації Держприкордонслужби, національної поліції України.

Гарантуємо професіоналізм, комплексність та глибину опрацювання завдань, ввічливе та доступне спілкування, сумлінність, пунктуальність та обов'язковість. Ми любимо свою справу і цінуємо репутацію!

Консультація Адвоката

Перша консультація адвоката безкоштовна.
Чітке формулювання завдання на підставі наданих документів.
Генерація, комбінування та покращення ідей.
Дотримання розробленої стратегії, необхідна корекція.

Задати питання

Чому Ми

Більше 1000 успішно завершених кримінальних, господарських, підприємницьких, корпоративних та міжнародних справ в Україні та інших країнах. Подання інтересів громадян Ізраїлю, США, Великобританії, Польщі та Саудівської Аравії. Перша консультація адвоката безкоштовна.

Харків

Захист інтересів істця за позовом до Пенсійного фонду з приводу відмови в призначення пенсії за віком посилаючись на російську військову агресію. Харківський окружний адміністративний суд. Успішно завершено.

Захист інтересів сержанта служби судової охорони за позовом до Територіального управління Служби судової охорони у Харківській області щодо визнання бездіяльності протиправним та зобов'язання вчинити певні дії. Харківський окружний адміністративний суд. Успішно завершено.

Захист інтересів старшого сержанта служби судової охорони за позовом до Територіального управління Служби судової охорони у Харківській області щодо визнання бездіяльності протиправним та зобов'язання вчинити певні дії. Харківський окружний адміністративний суд. Успішно завершено.

Плюс понад 1000 успішно завершених кримінальних, господарських, підприємницьких, корпоративних та міжнародних справ.

Захист інтересів відповідача, матері-українки, за позовом чоловіка-англійця про повернення дитини до Англії: Andraws v. X (2021). Успішно завершено.

Розблокування рахунку в ізраїльському банку «Апоалім», відділення №707, Хайфа, Ізраїль, для українського резидента, який має подвійне громадянство. Успішно завершено.

Розблокування рахунку в ізраїльському банку «Апоалім», відділення №685, Лод, Ізраїль, для українського резидента, який має подвійне громадянство. Успішно завершено.

Громадянська справа №1631159 у федеральному реєстрі про невиплату зарплати громадянинові України з легальним статусом H1B за сприяння Департаменту Праці, Підрозділ Зарплат та Годин, Балтімор, Меріленд, США. Успішно завершено.

Плюс понад 1000 успішно завершених кримінальних, господарських, підприємницьких, корпоративних та міжнародних справ.

Команда

Гарантуємо професіоналізм, комплексність та глибину опрацювання завдань, ввічливе та доступне спілкування, сумлінність, пунктуальність та обов'язковість. Ми любимо свою справу і цінуємо репутацію!

Людмила Тимошенко, адвокат, психолог, вул. Кооперативна 13/2, к. 15, Харків, Україна, +380.50.911.8994

Людмила Тимошенко

Адвокат · психолог
вул. Кооперативна 13/2, к. 15, Харків, Україна
+380.50.911.8994

Детальніше

Юлія Кріцина, адвокат, вул. Кооперативна 13/2, к. 15, Харків, Україна, +380.50.728.3283

Юлія Кріцина

Адвокат
вул. Кооперативна 13/2, к. 15, Харків, Україна
+380.50.728.3283

Детальніше

Артур Мінакер, помічник адвоката, вул. Кооперативна 13/2, к. 15, Харків, Україна, +380.63.710.7784

Артур Мінакер

Помічник адвоката
вул. Кооперативна 13/2, к. 15, Харків, Україна
+380.63.710.7784
Наталія Волкова, представник, Бат-Ям, Ізраїль, +972.54.938.5832

Наталія Волкова

Представник
Бат-Ям, Ізраїль
+972.54.938.5832

Юридичні Публікації

Наші правові та юридичні статті, публікації, аналітика та твіти.

Англійське Право: Що Добре, Погано, Чудово

Практика захисту прав українців у закордонних судах.

Закон і справедливість: скасування виконавчого напису чорного нотаріуса в суді

Юридична драма про те, як воздається кожному згідно з його ділами.

Контакт

Наші адвокати та юристи супроводжують кримінальні, господарські, підприємницькі, корпоративні та міжнародні справи українською, івритом, англійською та російською мовами.