ПРАВОВАЯ
ЗАЩИТА

ДЕМОТИВАТОР КОПІВ №8411

Защита от вымогателей. Помощь при ДТП. Представление интересов в суде, прокуратуре, полиции. Услуги адвоката и юриста. Бесплатная консультация.

атестація, люстрація, поліція, Донецьк, Луганськ, АТО

 

Зважаючи на те, що люстрація і атестація, на які витратили мільйони бюджетних грошей, провалились, в керівництві поліції вирішили знайти, як завершити справу до кінця щодо поліціянтів, що довели свою правоту в суді, та були поновлені на своїх посадах.

І з’явився наказ №8411 від 7 серпня 2017 року, за підписом Сергія Князєва, Голови Національної поліції України. Наказ, деякі пункти якого порушують чинне законодавство, вимагає, щоб поліцейських, що були звільнені, але були поновлені в судовому порядку направили на стажування в Донецьку і Луганську область. Ця вимога ґрунтується на положенні про організацію післядипломної освіти працівників поліції, що жодним чином не стосується досвідчених поліцейських.

З огляду на такий наказ, цікаво, що всі справи поліціянтів, що вели правознавці «Правовий Захист», не дійшли до Вищого адміністративного суду, тобто керівництво поліції вирішило не слідувати передбаченому законодавством судовому процесу захисту інтересів свого відомства.

Після виходу наказу №8411, до відома поліцейських, що були поновлені на посадах за рішенням суду, довели необхідність «добровільної» подачі рапорту про переведення в охоплену бойовими діями Донецьку і Луганську області.

Треба сказати, що за законом, поліцейський, ставлячи свій підпис, добровільно погоджується на переведення і жоден суд не зможе вплинути на результати цього рішення.

Цікаво, зважаючи на такі дії керівництва поліції, наскільки вмотивовані в цілому поліцейські на захист прав, свобод і законних інтересів громадян.

На останок треба сказати, що зараз поліції не вистачає 15 тисяч співробітників, а розкриття злочинів впало до 30%.

Збіг? Не думаю.


Что ещё почитать

· Охота на «відьмака» по-українськи 2 — погляд Харківського апеляційного адміністративного суду на хибне тлумачення люстраційного закону.

· Охота на «відьмака» по-українськи — Закон про люстрацію – під цю «мітлу» потрапляє багато людей, які нічим не завинили. Все це нагадує епічний захід по винищенню відьом за вказівкою Святої Інквізиції.

· Ещё…Позвоните нам сейчас - узнайте, как мы можем Вам помочь...