ПРАВОВАЯ
ЗАЩИТА

СУДДЯ — ГЕРОЙ НАШОГО ЧАСУ

Защита от вымогателей. Помощь при ДТП. Представление интересов в суде, прокуратуре, милиции. Услуги адвоката и юриста. Бесплатная консультация.

Васалатій, суд, Київ, поліція, МВС, реформа, атестація

 

«Рівень довіри нацполіції зріс до 43,5%, а до патрульної поліції до 53%. Саме цифри, а не проплачені статті — переконливий аргумент, що підтверджує вірність нашого шляху. Реформа йде. Крок за кроком», — зазначив Арсен Аваков, Міністр внутрішніх справ України.

Можливо з гори бачити краще, але факти, то є річ вперта. Звичайно можно звинуватити в спотворюванні подій пересічних громадян, що були незаконно зупиненні і побиті поліціянтами, або назвати геройськими дії нео-поліціянтів, що привели до загибелі юнака в Киїєві, чи до трагедії молодої пари в Харкові.

Вважаючи, що влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу, якії служить пан Аваков, та судову, слід звернутись до поглядів представніків іншіх гілок влади для отримання всебічноїго розуміння прогреса реформи.

Звернувшись до судової гілки влади можно знайти, що постанови багатьох суддів, наприклад з скасуванням висновків атестаційних комісій, фокусуються лише на мінімально достатьніх фактах, щоб обгрунтувати прийняте рішення. В той же час, відомий лише один суддя, який в своїх рішеннях робить всебічний аналіз ситуації, що йде в розріз з баченням ситуації одного з керівників виконавчої ланки влади.

Я мзду не беру, мені за державу прикро

«Cуд прийшов до висновку… про популізм керівництва поліції України, що робить спроби звеличити значимість поліції вказуючи про її новий рівень, але й і про повну відсутність знань будь якого інспектора», —
Васалатій Костянтин Анатолійович, суддя

Аналіз рішень Васалатія Костянтина Анатолійовича, судді Оболонського районного суду, вражає першокласним знанням законів, та свідченням того, що він є патріотом України і йому прикро бачити недолугі потуги реформування силових структур. Слід також зазначити, що на відміну від багатьох інших судей, Констянтин Анатолійович, згідно з реєстром декларацій, має лише одну квартиру та один семірічний автомобіль.

Далі наведені цитати рішень судді Васалатія Костянтина Анатолійовича:

«Суд прийшов до висновку, що так як у працівники поліції самоусунулись від виконання свої посадових обов'язків та не з'ясували усіх обставин справи, є усі підстави закрити дане провадження»
http://reyestr.court.gov.ua/Review/64013696

«У суду є усі підстави пересвідчитись у непрофесійності, необізнаності та невмінні складати процесуальні документи працівниками реформованої, не корумпованої «Національної поліції», в якій працюють надзвичайно чесні та активні поліцейські, які через декілька років наберуться досвіду та колись у майбутньому стануть професіоналами»
http://reyestr.court.gov.ua/Review/65391161

«У суду є усі підстави вкотре пересвідчитись у низькому професійному рівні працівників «нової поліції» та небажанням виконувати вимоги чинного законодавства України з питань щодо зміцнення законності, запобігання правопорушенням, сумлінного виконання своїх обов'язків та відповідальності перед суспільством»
http://reyestr.court.gov.ua/Review/64223807

«Суд прийшов до висновку щодо констатації факту непрофесійності, необізнаності працівників "реформованої, не корумпованої «Національної поліції», в якій працюють надзвичайно чесні та активні поліцейські", які через декілька років наберуться досвіду та колись у майбутньому стануть професіоналами, і яких на даний час керівництво УПП ДПП взагалі не контролює та не навчає»
http://reyestr.court.gov.ua/Review/65449903

І ось найбільш вражаюче рішення, що шокує своєю відвертістю.

«Cуд прийшов до висновку, що керівництво УПП ДПП не бажає контролювати дії своїх підлеглих, які у свою чергу не бажають виконувати вимоги законодавства та встановлювати істину по справі, що свідчить не тільки про популізм керівництва поліції України, що робить спроби звеличити значимість поліції вказуючи про її новий рівень, але й і про повну відсутність знань будь якого інспектора «НОВОЇ ПОЛІЦІЇ»
http://reyestr.court.gov.ua/Review/65178883

Подяка

Адвокати і юристи, що кожен день мають справу з захистом прав громадян від незаконних дій поліціянтів, висловлють подяку Костянтину Анатолійовичу за чесність, відвертість, та хоробрість проявлену в служінні українському народу. Щиро дякуємо!


Что ещё почитать

· Дурилка картонная? — шаблон запроса на имя Министра внутренних дел Украины по фактам инфантильности сотрудников новой патрульной службы.

· Бомж по закону КП «Жилкомсервис» — юридическая драма о праведном судье, овцах и козлищах.

· Ещё…Позвоните нам сейчас - узнайте, как мы можем Вам помочь...